U bent hier

WEDSTRIJDEN - ACTIVITEITEN

1. Competitie

  • 13 okt. 2018: Eerste dag provinciale kampioenschappen (Overpelt)
  • 21 okt. 2018: Tweede dag provinciale kampioenschappen (Bree)
  • 27 okt. 2018: Derde dag provinciale kampioenschappen (Genk)
  • 10-11 nov. 2018: Belgische kampioenschappen 25m-bad
  • 11 nov. 2018: wedstrijd voor 9 en 10 jarigen
  • 17 nov. 2018: Clubkampioenschap
  • 25 nov. 2018: 200m wedstrijd Hasselt
  • 2 dec. 2018: Derde dag Limburgs B-circuit
  • 22 dec.: X-mas Balls ( recordmeeting Bree)
  • 13 jan. 2019: Eerste dag Limburg Cup
  • 18-20 jan. 2019: Flanders Swim Cup (geselecteerden)
  • 27 jan. 2019: Tweede dag Limburg Cup (Genk)
  • 15 jan. - 10 febr. 2019:  sponsorzwemmen (diploma's worden uitgereikt op ons clubfeest in maart)
  • 17 feb. 2019: Eerste Dag Limburgs B-circuit (Beringen)
  • 10 maart 2019: Derde dag Limburg Cup (Bree)
  • 24 maart 2019: Vierde dag Limburg Cup (Maasemechelen)
  • 14 april 2019: Wedstrijd "lange afstand" ( Hasselt)
  • 22 april 2019: Paasmeeting (Genk)
  • 28 april 2019: Vijfde dag Limburg Cup (Bilzen)
  • 5 mei 2019: Beker stad Hasselt
  • 12 mei 2019: Tweede dag Limburgs B-circuit
  • 17-19 mei 2019: Open Belgische kampioenschappen
  • 26 mei 2019: Memorial Christophe Jorissen (Genk)
  • 2 juni 2019: Guy Coolen (Bree)
  • 12-14 juli 2019: Zomercriterium
  • 19-21 juli 2019: Belgische Jeugdkampioenschappen 11-14 jarigen
  • 26-28 juli 2019: Belgisch kampioenschap 15+
  • 30 juli 2019: Record meeting (Bree)

2. Recreatie

  • 17 nov. 2018: Clubkampioenschap 2018 (zaterdagavond vanaf 18u00)
  • 15 jan. - 10 febr. 2019:  sponsorzwemmen (diploma's worden uitgereikt op ons clubfeest in maart)
  • 16 feb. 2019: PACO wedstrijd Beringen
  • 6-11 mei 2019:  sponsorzwemmen (datum nog te bepalen)

3.  Nevenactiviteiten

  • 5 januari 2019: Kampioenenhulde Stad Beringen (onder voorbehoud)
  • 28 januari 2019: Kampioenenhulde Leopoldsburg
  • 16 maart 2019: clubfeest in zaal Ons Huis te Heusden

 

UURREGELING IN SPORTOASE "MIJN ZWEMPARADIJS" (sept. 2018 t.e.m. juli 2019).  De uren van ZA5 en ZA6 zijn veranderd!

MAANDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA4 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA3 (IB:4 bn)

(Pre-)Competitie
17:30-18:30: B1+A1 (SB:5 bn)
18:30-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)
 

 

IB: Instructiebad
SB: Sportbad
 

DINSDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA1 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA2 (IB:4 bn)
17:30-18:15: ZA5 (SB:2 bn)
18:15-19:00: ZA7 (SB:2 bn)
19:00-20:00: T2 (SB: 1 bn)

Recreatie
17:30-18:30: R1+R2 (SB:4 bn)

Competitie
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00: (SB:5 bn)

WOENSDAG

Zwemacademie:
17:30-18:15:ZA6 (SB:2bn)
18:15-19:00:ZA8+ZA9 (SB:2bn)

Competitie
18:00-20:00:A3 (SB:3 bn)

 

DONDERDAG

Zwemacademie
17:30-18:15:ZA7 (SB:2 bn)

(Pre)-Competitie
17:30-18:30: B1+A1(SB:5 bn)
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00 (SB:5 bn)

 

VRIJDAG

Recreatie
18:00-19:00: R1+R2 (SB:4 bn)
18:00-19:00: T1 (SB: 1 bn)

Competitie
19:00-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)

ZATERDAG

Zwemacademie:
08:30-09:30: ZA8 -ZA9 (SB:2 bn)
09:30-10:15: ZA6 (SB:2 bn)
10:15-11:00: ZA5 (SB:2 bn)
11:00-11:45: ZA1+ZA2 (SB:6 bn)
11:45-12:30: ZA3+ZA4 (SB:6 bn)

(Pre)-competitie:
08:30-10:00: A2+A3 (SB:4 bn)
10:00-11:00: B1+A1 (SB:5 bn)

Adres zwembad Sportoase: Koolmijnlaan 189,Be-Mine site -3582 Beringen
Info zwemclub: info@zwemclubberingen.be
  / Tel.: 011/82 12 04
© 2014 COPYRIGHT Zwemclub De Beringse Tuimelaars

Uw persoonsgegevens of die van je kind(eren) worden verwerkt door zwemclub De Beringse Tuimelaars (info@zwemclubberingen.be) voor ledenbeheer en organisaties van activiteiten op basis van de contractuele relatie als gevolg van uw inschrijving en om u op de hoogte te houden van onze activiteiten.  Indien u niet wil dat wij deze gegevens verwerken, volstaat het ons dat mee te delen via info@zwemclubberingen.be. Via dat adres kan u ook altijd vragen welke gegevens wij over u verwerken en ze verbeteren of laten wissen.  Een meer uitgebreid overzicht van ons beleid op het vlak van verwerking van persoonsgegevens vindt u op www.zwemclubberingen.be/?q=privacyverklaring