U bent hier

Estafette Dames

 

9-10 jr

11-12 jr

4x50m

VS

Leten S.
Vanerom W.
Bellavia S.
Lens L.
2.39.13

Snoekx Romy
Hiel Maya
Mangelshots A
Vanderkieken F.
2.14.69

4x100m

VS

Lens L.
Leten S.
Van Loock I.
Bogaerts L.
6.12.56

Swerts Fien
Thijssen Hanne
D'Hauwer Frauke
Wels Evy
4.39.94

4x200m

VS

 

Loos N.
Loos L.
Scroyen I.
Vanduffel M.
12.09.31

4x50m

SS

 

-

 

 

-

4x50m

W

Leten S.
Bogaerts L.

Van Loock I.
Bellavia S.
3.07.45

Serdons Stine
Mangelschots A
Snoekx Romy
Engelen Arlieke
2.33.72

4x100m

W

 

D'Hauwer Frauke
Thijssen Hanne
Wels Evy
Swerts Fien
5.13.94

 

  
  
  
 

13-14 jr

15-16 jr

4x50m

VS

 Swerts Fien
Van Den Heuvel A.
Broux Yzra
Thijssen Hanne
2.06.84

Bervoets L.
Kerkhofs M.
Verlinden L.
Sneyers L.
2.02.06

4x100m

VS

Swerts Fien
Wels Evy
Broux Yzra
Thijssen Hanne
4.33.64

Reekmans J.
Kenis I.
Sneyers L.
Bervoets L.
4.27.01

4x200m

VS

Loos L.
Vanduffel M.
Scroyen I.
Loos N.
10.57.49

Loos N.
Scroyen I.
Loos L.
Loysch N.
10.53.70

4x50m

SS

 

-

 

 

-

4x50m

W

Thijssen Hanne
Witters Marie-Alix
Vanderkrieken F.
Wels Evy
2.12.25

Bervoets L.
Kerkhofs M.
Sneyers L.
Verlinden L.
2.14.56

4x100m

W

Swerts Fien
Thijssen Hanne
Wels Evy
Broux Yza
5.23.85

Bervoets L.
Sneyers L.
Reekmans J..
Kenis I..
4.58.81

 

   

 
 

17-18 jr

19+ jr

4x50m

VS

Verboven R.
Reekmans I.
Goossens S.
Kenis Ilyse
2.10.92

Swerts F.
Thijssen H.
Welz E.
Stevens L.
2.04.07

4x100m

VS

Klopfel R.
Kerkhofs M.

Stevens L.
Verlinden L
4.27.47

Vanderaerden T.
Chezzi C.
Vanherle N.
Chezzi L.
4.35.02

4x200m

VS

 
 Kerkhofs M.

Verlinden L.
Klopfel R.
Stevens L.
9.41.77
 

4x50m

SS

 Cinelli M.°
Loysch V.°

Scroyen I.°
Vanerom W.
2.57.58

 

4x50m

W

 Bervoets L.
Kerkhofs M.
Stevens L.
Kerkhofs L.
2.17.18

Stevens L.
Thijssen H.
Wels E.
Swerts F.
2.20.37

4x100m

W

 Stevens L.
Kerkhofs L.
Kerkhofs M.
Verlinden L.
4.50.27

Timmers S.
Vanderaerden T.
Scroyen I.
Vanderaerden T.
5.07.90

 

UURREGELING IN SPORTOASE "MIJN ZWEMPARADIJS" (sept. 2018 t.e.m. juli 2019).  De uren van ZA5 en ZA6 zijn veranderd!

MAANDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA4 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA3 (IB:4 bn)

(Pre-)Competitie
17:30-18:30: B1+A1 (SB:5 bn)
18:30-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)
 

 

IB: Instructiebad
SB: Sportbad
 

DINSDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA1 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA2 (IB:4 bn)
17:30-18:15: ZA5 (SB:2 bn)
18:15-19:00: ZA7 (SB:2 bn)
19:00-20:00: T2 (SB: 1 bn)

Recreatie
17:30-18:30: R1+R2 (SB:4 bn)

Competitie
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00: (SB:5 bn)

WOENSDAG

Zwemacademie:
17:30-18:15:ZA6 (SB:2bn)
18:15-19:00:ZA8+ZA9 (SB:2bn)

Competitie
18:00-20:00:A3 (SB:3 bn)

 

DONDERDAG

Zwemacademie
17:30-18:15:ZA7 (SB:2 bn)

(Pre)-Competitie
17:30-18:30: B1+A1(SB:5 bn)
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00 (SB:5 bn)

 

VRIJDAG

Recreatie
18:00-19:00: R1+R2 (SB:4 bn)
18:00-19:00: T1 (SB: 1 bn)

Competitie
19:00-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)

ZATERDAG

Zwemacademie:
08:30-09:30: ZA8 -ZA9 (SB:2 bn)
09:30-10:15: ZA6 (SB:2 bn)
10:15-11:00: ZA5 (SB:2 bn)
11:00-11:45: ZA1+ZA2 (SB:6 bn)
11:45-12:30: ZA3+ZA4 (SB:6 bn)

(Pre)-competitie:
08:30-10:00: A2+A3 (SB:4 bn)
10:00-11:00: B1+A1 (SB:5 bn)

Adres zwembad Sportoase: Koolmijnlaan 189,Be-Mine site -3582 Beringen
Info zwemclub: info@zwemclubberingen.be
  / Tel.: 011/82 12 04
© 2014 COPYRIGHT Zwemclub De Beringse Tuimelaars

Uw persoonsgegevens of die van je kind(eren) worden verwerkt door zwemclub De Beringse Tuimelaars (info@zwemclubberingen.be) voor ledenbeheer en organisaties van activiteiten op basis van de contractuele relatie als gevolg van uw inschrijving en om u op de hoogte te houden van onze activiteiten.  Indien u niet wil dat wij deze gegevens verwerken, volstaat het ons dat mee te delen via info@zwemclubberingen.be. Via dat adres kan u ook altijd vragen welke gegevens wij over u verwerken en ze verbeteren of laten wissen.  Een meer uitgebreid overzicht van ons beleid op het vlak van verwerking van persoonsgegevens vindt u op www.zwemclubberingen.be/?q=privacyverklaring