Vrijwilligers

ZET JOUW VRIJWILLIGERSTEAM IN DE KIJKER

VRIJWILLIGERSTEAM ZWEMCLUB DE BERINGSE TUIMELAARS

Waarom wil jij dit team in de kijker zetten?

Zwemclub De Beringse Tuimelaars is echt onder de indruk van de bergen werk die onze vrijwilligers verzetten. Van avonden speculaas bakken tot alles in gereedheid brengen van de thuiswedstrijden. Het regelen, voorbereiden, uitvoeren, … van het clubfeest. Het knutselen van bloemen met ons DBT logo, het klaarzetten van de zaal, de presentjes voor de leden/bestuur/vrijwilligers,…. Het clubkampioenschap in goede “zwem”banen leiden, medailles en bekers regelen,…. Uren rondrijden voor sponsoring voor ons clubkampioenschap,... DBT tattoos ontwerpen,... Onze zwemouders die steeds een handje helpen in de kleedkamers om onze zwemmers tijdig aan de startblokken te krijgen,... en nog zoveel meer. Noem het maar op. Niets te veel voor onze vrijwilligers van DBT. Daarom een gemeende dankjewel aan AL ONZE VRIJWILLIGERS. Ze zijn onbetaalbaar 🤑🤑🤑 Ze zijn uniek 🥰🥰🥰 Ze zijn van onschatbare waarde 🏆🏆🏆 Ze zijn onmisbaar 🤗🤗🤗 Ze zijn fantastisch 🤩🤩🤩 Allemaal kampioenen 🥳🥳🥳 P.S. Ik heb er een collage van gemaakt. De bijdrage van onze vrijwilligers is niet te omschrijven in 1 foto. Vandaar de collage 🙏🙏🙏 #ourcrewisthebest #deberingsetuimelaars #vrijwilligerscollage

Met 488 stemmen behaalden we de meeste stemmen van de 17 deelnemende verenigingen!!!