U bent hier

ZWEMACADEMIE

Het promoten van het zwemmen in Beringen start bij DBT in de zwemacademie. De zwemacademie staat borg voor een verfijning van alle zwemslagen, starten, keerpunten  en speelt zich af in de groepen ZA1 tot met ZA9, in opgaande volgorde van vervolmaking (zie ook schematische voorstelling).  Al deze groepen kunnen 2 keer in de week komen trainen. Wij organiseren gratis  zwemtests (op afspraak via dit formulier!) voor kinderen die 25m kunnen zwemmen. Die tests zullen bepalen in welke groep van de zwemacademie nieuwe leden terecht kunnen. De groepen ZA1 t.e.m. ZA4 trainen één keer per week in het instructiebad (maandag of dinsdag voor een uitgekiende techniektraining) en één keer per week in het sportbad (zaterdag voor techniek- en uithoudingstraining). De groepen ZA5 t.e.m. ZA9 trainen 2 keer per week in het sportbad (techniek en uithouding). Hieronder de doelstellingen en de trainingsuren van de verschillende groepen voor het seizoen 2015-2016:

 ZA1

De hoofdbetrachting van de groep ZA1 is vooral te werken aan de basis (oefeningen in functie van vormspanning, drijven, pijlen, schoolslag  benen).

Trainingsuren ZA1

  1. Dinsdag 
    • 17u30-18u15  (instructiebad: 4 banen)
  2. Zaterdag
    • 11u00-11u45  (sportbad: 2 banen)

 ZA2

Vanaf het ogenblik dat de kinderen de basis beheersen kan naar een hogere groep worden overgaan , nl. ZA2 waar hoofdzakelijk de vervolmaking schoolslag zal bijgebracht worden.

Trainingsuren ZA2

  1. Dinsdag 
    • 18u15-19u00  (instructiebad: 4 banen)
  2. Zaterdag
    • 11u45-12u30  (sportbad: 3 banen)

 ZA3

In de groep ZA3 kan men terecht voor de uithouding schoolslag en de initiatie crawl.

Trainingsuren ZA3

  1. Maandag 
    • 18u15-19u00  (instructiebad: 4 banen)
  2. Zaterdag
    • 11u45-12u30  (sportbad: 3 banen)

 ZA4

In de groep ZA4 kan men terecht voor de uithouding schoolslag en de basis crawl.

Trainingsuren ZA4

  1. Maandag 
    • 17u30-18u15  (instructiebad: 4 banen)
  2. Zaterdag
    • 11u45-12u30  (sportbad: 2 banen)

 ZA5

In de groep ZA5 kan men terecht voor de uithouding schoolslag, vervolmaking crawl en initiatie rugslag.

Trainingsuren ZA5

  1. Dinsdag 
    • 17u30-18u15  (sportbad: 2 banen)
  2. Zaterdag
    • 10u15-11u00  (sportbad: 2 banen)

 ZA6

In de groep ZA6 kan men terecht voor de uithouding schoolslag, crawl en basis rugslag

Trainingsuren ZA6

  1. Woensdag 
    • 17u30-18u15  (sportbad: 2 banen)
  2. Zaterdag
    • 09u30-10u15  (sportbad: 2 banen)

 ZA7

In de groep ZA7 kan men terecht voor de uithouding schoolslag, crawl, rug en initiatie vlinderslag

Trainingsuren ZA7

  1. Dinsdag
    • 18u15-19u00  (sportbad: 2 banen)
  2. Donderdag
    • 17u30-18u15  (sportbad: 2 banen)

 ZA8

In de groep ZA8 kan men terecht voor de uithouding schoolslag, crawl, rug en basis vlinderslag

Trainingsuren ZA8

  1. Woensdag
    • 18u15-19u00  (sportbad: 1 baan)
  2. Zaterdag
    • 08u30-09u30  (sportbad: 1 baan)

 

 ZA9

In de groep ZA9 kan men terecht voor de uithouding schoolslag, crawl, rug en vervolmaking vlinderslag

Trainingsuren ZA9

  1. Woensdag
    • 18u15-19u00  (sportbad: 1 baan)
  2. Zaterdag
    • 08u30-09u30  (sportbad: 1 baan)

UURREGELING IN SPORTOASE "MIJN ZWEMPARADIJS" 

MAANDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA4 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA3 (IB:4 bn)

(Pre-)Competitie
17:30-18:30: B1+A1 (SB:5 bn)
18:30-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)
 

 

IB: Instructiebad
SB: Sportbad
 

DINSDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA1 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA2 (IB:4 bn)
17:30-18:15: ZA5 (SB:2 bn)
18:15-19:00: ZA7 (SB:2 bn)
19:00-20:00: T2 (SB: 1 bn)

Recreatie
17:30-18:30: R1+R2 (SB:4 bn)

Competitie
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00: (SB:5 bn)

WOENSDAG

Zwemacademie:
17:30-18:15:ZA6 (SB:2bn)
18:15-19:00:ZA8+ZA9 (SB:2bn)

Competitie
18:00-20:00:A3 (SB:3 bn)

 

DONDERDAG

Zwemacademie
17:30-18:15:ZA7 (SB:2 bn)

(Pre)-Competitie
17:30-18:30: B1+A1(SB:5 bn)
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00 (SB:5 bn)

 

VRIJDAG

Recreatie
18:00-19:00: R1+R2 (SB:4 bn)
18:00-19:00: T1 (SB: 1 bn)

Competitie
19:00-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)

ZATERDAG

Zwemacademie:
08:30-09:30: ZA8 -ZA9 (SB:2 bn)
09:30-10:15: ZA6 (SB:2 bn)
10:15-11:00: ZA5 (SB:2 bn)
11:00-11:45: ZA1+ZA2 (SB:6 bn)
11:45-12:30: ZA3+ZA4 (SB:6 bn)

(Pre)-competitie:
08:30-10:00: A2+A3 (SB:4 bn)
10:00-11:00: B1+A1 (SB:5 bn)

Adres zwembad Sportoase: Koolmijnlaan 189,Be-Mine site -3582 Beringen
Info zwemclub: info@zwemclubberingen.be
  / Tel.: 011/82 12 04
© 2014 COPYRIGHT Zwemclub De Beringse Tuimelaars

Uw persoonsgegevens of die van je kind(eren) worden verwerkt door zwemclub De Beringse Tuimelaars (info@zwemclubberingen.be) voor ledenbeheer en organisaties van activiteiten op basis van de contractuele relatie als gevolg van uw inschrijving en om u op de hoogte te houden van onze activiteiten.  Indien u niet wil dat wij deze gegevens verwerken, volstaat het ons dat mee te delen via info@zwemclubberingen.be. Via dat adres kan u ook altijd vragen welke gegevens wij over u verwerken en ze verbeteren of laten wissen.  Een meer uitgebreid overzicht van ons beleid op het vlak van verwerking van persoonsgegevens vindt u op www.zwemclubberingen.be/?q=privacyverklaring