U bent hier

WEDSTRIJDEN - ACTIVITEITEN

1. Competitie

  • 6 jan. 2018: Kampioenenhulde Stad Beringen
  • 14 jan. 2018: 1ste dag Limburg Cup (Bree)
  • 20-21 jan. 2018: Flanders Speedo Cup (Antwerpen)
  • 28 jan. 2018: 2de dag Limburg Cup (Genk)
  • 28 jan. 2018: Kampioenenhulde Leopoldsburg
  • 9-11 febr. 2018: Vlaamse Jeugdkampioenschappen
  • 17 febr. 2018: PACO-wedstrijd (zaterdagavond 18u00)
  • 18 febr. 2018: 1ste dag Limburg B-circuit (Beringen)
  • 23-25 febr. 2018: Vlaamse kampioenschappen
  • 11 maa 2018: 3de dag Limburg Cup (Bree)
  • 25 maa 2018: 4de dag Limburg Cup (Maasmechelen)
  • 2 april 2018: Paasmeeting Genk
  • 8 april 2018: Lange afstand Hasselt
  • 15 april 2018: 5de dag Limburg Cup (Bilzen)
  • 22 april 2018: 2de dag Limburg B-circuit (Lommel)
  • 29 april 2018: Beker stad Hasselt
  • 10-12 mei 2018: Open Belgische kampioenschappen (Gent)
  • 21 mei 2018: Memorial Christophe Jorissen (Genk)
  • 3 juni: Guy Coolen (Bree)
  • 13-15 Juli 2018: zomercriterium
  • 20-22 juli 2018: BK 11 tot 14-jarigen 
  • 27-29 juli 2018: BK 15+ 
  • 31 juli 2018: Recordmeeting (Bree)
  • 10-11 nov. 2018: Belgische kampioenschappen 25m-bad

2. Recreatie

  • 24-29 april 2017:  sponsorzwemmen (datum nog te bepalen)
  • 2 dec. 2017: Clubkampioenschap 2017 (zaterdagavond vanaf 18u00)
  • 19 jan. - 10 febr. 2018: Brevettenjacht (diploma's worden uitgereikt op ons clubfeest in maart 2018)

3.  Nevenactiviteiten

  • 6 januari 2018: Kampioenenhulde Stad Beringen
  • 28 januari 2018: Kampioenenhulde Leopoldsburg
  • 3 maart 2018: clubfeest in zaal Ons Huis te Heusden

 

UURREGELING IN SPORTOASE "MIJN ZWEMPARADIJS" 

MAANDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA4 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA3 (IB:4 bn)

(Pre-)Competitie
17:30-18:30: B1+A1 (SB:5 bn)
18:30-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)
 

 

IB: Instructiebad
SB: Sportbad
 

DINSDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA1 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA2 (IB:4 bn)
17:30-18:15: ZA6 (SB:2 bn)
18:15-19:00: ZA7 (SB:2 bn)
19:00-20:00: T2 (SB: 1 bn)

Recreatie
17:30-18:30: R1+R2 (SB:4 bn)

Competitie
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00: (SB:5 bn)

WOENSDAG

Zwemacademie:
17:30-18:15:ZA5 (SB:2bn)
18:15-19:00:ZA8+ZA9 (SB:2bn)

Competitie
18:00-20:00:A3 (SB:3 bn)

 

DONDERDAG

Zwemacademie
17:30-18:15:ZA7 (SB:2 bn)

(Pre)-Competitie
17:30-18:30: B1+A1(SB:5 bn)
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00 (SB:5 bn)

 

VRIJDAG

Recreatie
18:00-19:00: R1+R2 (SB:4 bn)
18:00-19:00: T1 (SB: 1 bn)

Competitie
19:00-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)

ZATERDAG

Zwemacademie:
08:30-09:30: ZA8 -ZA9 (SB:2 bn)
09:30-10:15: ZA6 (SB:2 bn)
10:15-11:00: ZA5 (SB:2 bn)
11:00-11:45: ZA1+ZA2 (SB:6 bn)
11:45-12:30: ZA3+ZA4 (SB:6 bn)

(Pre)-competitie:
08:30-10:00: A2+A3 (SB:4 bn)
10:00-11:00: B1+A1 (SB:5 bn)

Adres zwembad Sportoase: Koolmijnlaan 189,Be-Mine site -3582 Beringen
Info zwemclub: info@zwemclubberingen.be
  / Tel.: 011/82 12 04
© 2014 COPYRIGHT Zwemclub De Beringse Tuimelaars

Uw persoonsgegevens of die van je kind(eren) worden verwerkt door zwemclub De Beringse Tuimelaars (info@zwemclubberingen.be) voor ledenbeheer en organisaties van activiteiten op basis van de contractuele relatie als gevolg van uw inschrijving en om u op de hoogte te houden van onze activiteiten.  Indien u niet wil dat wij deze gegevens verwerken, volstaat het ons dat mee te delen via info@zwemclubberingen.be. Via dat adres kan u ook altijd vragen welke gegevens wij over u verwerken en ze verbeteren of laten wissen.  Een meer uitgebreid overzicht van ons beleid op het vlak van verwerking van persoonsgegevens vindt u op www.zwemclubberingen.be/?q=privacyverklaring